Bestuur 22|23

Aziza Filal – Voorzitter

22 jaar, studeert Bestuurskunde aan de HvA

Belangrijke portefeuilles: Onderwijs HBO, Diversiteit Inclusie & Dekolonisatie, Duurzaamheid, LSVb, Politieke contacten en Zoekcommissie.

aziza@asva.nl
+31 6 41 78 60 89

Paula Eikelboom – Vicevoorzitter

20 jaar, studeert Culturele Antropologie en Ontwikkelingssociologie aan de UvA.

Belangrijke portefeuilles: Studentenwelzijn, Diversiteit Inclusie & Dekolonisatie, en Sollicitatiecommissie.

paula@asva.nl
+31 6 83 79 98 36

Anneke van der Werf

22 jaar, doet een master Urban Governance aan de Erasmus Universiteit.

Belangrijkste portefeuilles: Diensten, Huisvesting, Rechtsbureau, Secretariaat, Infoteam en Academy

anneke@asva.nl
+31 6 51 59 30 72

Teun Prins – Penningmeester

23 jaar, studeert Interdisciplinaire Sociale Wetenschap en Economics and Business Economics aan de UvA

Belangrijke portefeuilles: Financi├źn, Onderwijs WO, Studentenwelzijn, ISO, Leenstelsel, Marketing & Infoteam en Academy 

teun@asva.nl
+31 6 53 30 83 73

Milena de Swart – Algemeen Bestuurslid

23 jaar, doet een Master Artificial Intelligence aan de VU

Belangrijke Portefeuilles: Achterban, LSVb, AKvV, Onderwijs WO, Onderwijs HBO en ALV

milena@asva.nl
+31 6 34 56 00 75

Bor van Zeeland – Algemeen Bestuurslid

20 jaar, studeert Politicologie aan de UvA.

Belangrijke portefeuilles: Huisvesting, Politieke Contacten, Verkiezingen, Diensten, Onderzoeksbureau en Rechtsbureau.

bor@asva.nl
+31 6 51 07 10 26

Vragen aan het bestuur? Mail bestuur@asva.nl.

Ge├»nteresseerd in een bestuursjaar? Kijk dan hier.

De beleidsplannen van 2022 zijn hier te vinden.

Een overzicht van de oud-besturen vind je hier.