Bestuur 21|22

Emma Buining – Voorzitter

21 jaar, studeert Sport, Management & Ondernemen aan de HvA

Pers & Media, Onderwijs, OV & Fiets, Zoekcommissie, ISO, Leenstelsel, Onderzoeksbureau, Introductieperiodes

emma@asva.nl
+31 6 41 78 60 89

Jules Declerieux – Vicevoorzitter

21 jaar, studeert Liberal Arts and Sciences aan Amsterdam University College

Belangrijke portefeuilles: Medewerkersbeleid, Onderwijs, ISO, Sollicitatiecommissie

jules@asva.nl
+31 6 83 79 98 36

Andra Geurtz – Secretaris

28 jaar, studeert Software Engineering aan de HvA

Belangrijke portefeuilles: Studentenwelzijn, LSVb, ALV, Secretariaat, Marketing & Infoteam, Studentenverenigingen, Studieverenigingen

andra@asva.nl
+31 6 51 59 30 72

Melissa Bakker – Penningmeester

24 jaar, studeert Health Sciences aan de VU

Belangrijke portefeuilles: Financi├źn, Studentenhuisvesting, Diversiteit & Inclusie, Duurzaamheid, Dienstverlening, Academy

melissa@asva.nl
+31 6 53 30 83 73

Job Vermaas – Algemeen bestuurslid

21 jaar, studeert Politicologie aan de UvA

Belangrijke portefeuilles: Onderwijs, Studentenhuisvesting, Evenementen & Projecten, Studieverenigingen, Rechtsbureau, Alumni, Verkiezingen

job@asva.nl
+31 6 51 07 10 26

Vragen aan het bestuur? Mail bestuur@asva.nl.

Geïnteresseerd in een bestuursjaar? Kijk dan hier.

De beleidsplannen van het ASVA-bestuur zijn hier te vinden.

Een overzicht van de oud-besturen vind je hier.