Bestuur 20|21

Maarten van Dorp – Voorzitter

23 jaar, studeert bachelor Scheikunde aan de UvA

Belangrijke portefeuilles: Pers & Media, Studentenhuisvesting, Onderwijs wo, Zoekcommissie, ISO, Campagne leenstelsel, Studentenverenigingen, Alumni, Studieverenigingen wo

maarten@asva.nl
+31 6 41 78 60 89

Juliet Hondtong – Vicevoorzitter

20 jaar, studeert bachelor Linguistics en bachelor English Language and Culture aan de UvA

Belangrijke portefeuilles: Medewerkersbeleid, Academy, Onderzoeksbureau, Sollicitatiecommissie, Rechtsbureau

juliet@asva.nl
+31 6 83 79 98 36

Cato van Hoegee – Secretaris

19 jaar, studeert bachelor Bestuurskunde & Overheidsmanagement aan de HvA

Belangrijke portefeuilles: Onderwijs hbo, Secretariaat, ALV, Duurzaamheid, Evenementen & Projecten, Leenstelsel

cato@asva.nl
+31 6 51 59 30 72

Stijn Hermes – Penningmeester

20 jaar, studeert bachelor Stedenbouwkunde aan de HvA

Belangrijke portefeuilles: Financiën, Marketing & Infoteam, OV en Fiets, Onderwijs hbo, Systeembeheer, Introductieperiodes, Lustrum, Studieverenigingen hbo

stijn@asva.nl
+31 6 53 30 83 73

Hanna Blom – Algemeen bestuurslid

23 jaar, studeert bachelor Europese Studies aan de UvA

Belangrijke portefeuilles: Onderwijs wo, Studentenhuisvesting, Diversiteit & Inclusie, LSVb

hanna@asva.nl
+31 6 51 07 10 26

Vragen aan het bestuur? Mail bestuur@asva.nl.

De beleidsplannen van het ASVA-bestuur zijn hier te vinden.

Een overzicht van de oud-besturen vind je hier.